• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

معاون اوقاف کرمان اعلام کرد: پاداش اوقاف به ارائه کنندگان مدارک وقفی

معاون اوقاف کرمان اعلام کرد: پاداش اوقاف به ارائه کنندگان مدارک وقفی

معاون ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان با طرح جمع آوری اسناد وقفی در نظر دارد کلیه وقف نامه های موجود نزد اشخاص را جمع آوری نماید که در جهت تسریع در این امر مهم به ارائه دهندگان این وقفنامه ها پاداش پرداخت می گردد.

 سه شنبه 24 بهمن 1396   66  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان علی مهر آسا اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در راستای وظیفه ذاتی خود در احیاء موقوفات درنظر دارد اسناد وقفی نزد اشخاص را جمع آوری کند.
وی گفت: درهمین راستا طرح جمع آوری اسناد وقفی در سراسر کشور در حال اجرا می باشد که اداره کل اوقاف کرمان نیز بنا به وظیفه خود اقدام به جمع آوری اسناد وقفی در سطح استان کرده است.

مهرآسا تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان با طرح جمع آوری اسناد وقفی در نظر دارد کلیه وقف نامه های موجود نزد اشخاص را جمع آوری نماید که در جهت تسریع در این امر مهم به ارائه دهندگان این وقفنامه ها پاداش پرداخت می گردد.

وی بیان کرد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی که اسنادی در حوزه موقوفات دارند می توانند با تحویل مدارک لازم به ادارات و نمایندگی های اوقاف در سراسر استان، پاداش در خور سند دریافت نمایند.

معاون ثبتی و حقوقی اوقاف کرمان تصریح کرد: حراست، نگهداری و آبادانی موقوفات در جهت
  اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش  یکی از وظایف مهم اوقاف می باشد.

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار