• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کرمان برگزار می شود

اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کرمان برگزار می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف کرمان گفت : با معرفی و تجلیل از راه یافتگان مرحله کشوری اختتامیه مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقان قرآن کریم کرمان برگزار می شود.

 پنج شنبه 18 دی 1393   5084  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،حجت الاسلام سید رضا فاطمی بیان داشت: مراسم اختتامیه مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کرمان روز جمعه نوزدهم دی ماه برگزار می شود.

 وی افزود: این مراسم همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء با حضور جمعی از مردم و مسئولین ادارات استان در محل مسجد قائم شهرستان کرمان برگزار می شود.

   حجت الاسلام فاطمی در تشریح سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اظهار داشت : مرحله استانی این دوره از مسابقات با حضور بیش از 500شرکت کننده  در دو رده سنی شکوفه و بزرگسال بالای 16 سال در 2 بخش خواهر و برادر در رشته های  اذان،حفظ، قرائت ،مدیحه سرایی وترتیل قرآن‌ کریم برگزار شد.

   وی تصریح کرد: پس از اتمام رقابتها در نهایت نفرات اول تا سوم هر رشته در مجموع 89نفرمشخص شدند که نفرات اول هررشته در مرحله کشوریی این دوره از مسابقات حضور خواهند یافت.

   حجت الاسلام فاطمی ادامه داد: در آئین اختتامیه علاوه بر تجلیل نفرات برگزیده مسابقات قرآن کریم نیز  از 25 مربی طرح تربیت حافظان قرآن کریم با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل خواهد آمد.

   وی همچنین بیان داشت: بیش از 7هزار نفر در آزمون مرحله دوم طرح تربیت حافظان و قاریان قرآن کریم شرکت کردند که از میان بیش از 2 هزار نفر 70 درصد نمرات آزمون را کسب نموده اند که در این مراسم به 52 نفر از این عزیزان به قید قرعه کمک هزینه اعزام سفر به مکه مکرمه ،سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس  اهداء خواهد شد.

   حجت الاسلام فاطمی با  اشاره به برگزاری کلاسهای طرح تربیت حافظان و قاریان قرآن کریم ادامه داد : مرحله سوم این طرح  در 112 پایگاه مستقر در آستان امامزادگان ،مساجد و بقاع متبرکه زیر نظر 200 مربی مجرب و دوره دیده در حال برگزاریست.

 

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار