• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزادگان شهرستان بم پذیرای میهمانان نوروزی

امامزادگان شهرستان بم پذیرای میهمانان نوروزی

مسئول فرهنگی اوقاف شهرستان بم گفت 5 امامزاده شاخص شهرستان بم آماده پذیرایی از زائرین و مسافران نوروزی شرکت کننده در طرح آرامش بهاری هستند.

 جمعه 4 فروردین 1391   1327  0      

مسئول فرهنگی اوقاف شهرستان بم گفت 5 امامزاده شاخص شهرستان بم آماده پذیرایی از زائرین و مسافران نوروزی شرکت کننده در طرح آرامش بهاری هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجه اسلام بدرآبادی از آمادگی کامل امامزاده اسیری، امامزاده زید، تکیه عباسعلی، امامزاده سید احمد خراسانی و امامزاده خواجه عسکر بم برای پذیرایی از شرکت کنندگان در طرح آرامش بهاری خبر داد.
مسئول فرهنگی اوقاف بم غبارروبی و عطرافشانی حرم مطهر این امامزادگان و تنظیف محوطه و سرویس های بهداشتی و آماده سازی مکانی برای اسکان زائرین در محل امامزاده را از مهمترین اقدامات انجام شده در زمینه رفاهی مسافرین نوروزی عنوان کرد و افزود طرح آرامش بهاری می تواند جایگاه و عظمت بقاع متبرکه را در نزد اذهان عمومی به نحو شایسته ای نشان دهد.
وی حضور مردم در امامزادگان خصوصا" لحظه تحویل سال نو را ناشی از ارادت آنها به اهل بیت علیه اسلام و نوادگان آنها دانست و تصریح کرد این حضور وظیفه اوقاف را به مراتب سنگین تر از گذشته خواهد کرد و می طلبد که مسئولین شهرستانی هم در این راستا به کمک اوقاف بشتابند.
بدرآبادی از حضور حداکثری مردم در لحظه تحویل سال نو در امامزادگان شهرستان بم خبر داد و اظهار داشت 3000 نفر طی سه روز گذشته در قالب طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان حضور داشته اند.
وی با ابراز تاسف از عدم حضور اوقاف در طرح ستاد تسهیلات نوروزی خاطرنشان کرد با پتانسیل هایی که اوقاف دارد می تواند در سال های آینده مدیریت گردشگری کشور را در دست داشته باشد.
حجه الاسلام بدرآبادی با بیان اینکه در لحظه تحویل سال نو برنامه های فرهنگی متنوعی در امامزادگان شهرستان بم اجرا شد افزود زیارت آل یاسین همزمان با تحویل سال نو و عطر افشانی قبور مطهر شهداء در جوار امامزاده از شاخص ترین برنامه ها بوده اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار