کد خبر : 304039

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 20 تیر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمان
• برگزاری طرح نشاط معنوی با حضور 200 شرکت کننده در زرند
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: کلاس های طرح تابستانی نشاط معنوی با حضور 200 دانش آموز در امامزادگان این شهرستان در حال اجراست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام محمد زواری گفت: در راستای غنی سازی اوقاف فراغت تابستانی دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستانی ویژه  برنامه نشاط معنوی توسط این اداره در جوار اماکن متبرکه و مساجد شهرستان برگزار می شود.

   وی با اشاره به برگزاری کلاسهای متنوع علمی آموزشی در این طرح گفت: علاوه بر کلاسهای قرآنی و دینی از کلاسهای آموزشی متناسب باشرکت کنندگان در این طرح استفاده خواهد شد.

   زواری افزود: کلاس های این دوره با حضور 5 مبلغ اعزامی و بومی در آستان امامزاده عبدالله بخش مطهر آباد،امامزاده سید ابراهیم بخش دشتخاک،امامزاده حمزه و مسجد امام صادق برگزار و تا اواخر مردا دماه ادامه خواهد داشت.

    سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان کرمان گفت:  با برگزاری مرحله شهرستانی این مسابقات در زند  52 نفر به مرحله استانی این رقابتها  راه یافتند که از میان شرکت کنندگان تعداد 12 نفر در رشته معارف حضور دارند.