• امروز یک شنبه ششم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

تیزر یاس نبوی

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

 بزرگترین آزمون حفظ قرآن با حضور 10 هزار نفر در کرمان برگزار شد

بزرگترین آزمون حفظ قرآن با حضور 10 هزار نفر در کرمان برگزار شد

پنجمین آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن با حضور 10 هزار شرکت کننده در 22 نقطه استان کرمان برگزارشد.

 پنج شنبه 28 بهمن 1395   119  0      


    به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،حجت الاسلام سید رضا فاطمی  معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به برگزاری پنجمین آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: این آزمون امروز(۲۸ بهمن)به طور همزمان در 22 نقطه استان برگزار شد. 

وی افزود: از ۱۳ هزار ثبت نام کننده حدود ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر برای شرکت در آزمون اعلام آمادگی کرده بودند و امروز در ۱۱ رشته« حفظ جزء 30، جزء 30 و جزء یک، جزء 30 و جزء یک و جزء 2، 5 جزء، 10 جزء، 15 جزء، 20 جزء و حفظ کل و حفظ موضوعی» رقابت کردند که سعی داریم نتایج را قبل از سال جدید اعلام کنیم.

حجت الاسلام فاطمی با اشاره به صدور گواهینامه و اعطای جایزه به کسانی که بیش از ۷۰ درصد امتیاز این آزمون را کسب کنند؛ گفت: آن دسته از افرادی که محفوظات آنان بیش از ۵ جزء باشد و این امتیاز را نیز کسب کرده باشند، پس از برگزاری یک دوره آموزشی در مرکز استان، در آزمون کتبی و شفاهی شرکت و در صورت کسب ۷۰ امتیاز، به دوره آموزشی در قم اعزام می شوند.

 

وی ادامه داد: مدت دروه آموزشی قم یک هفته و تحت نظر اساتید مجرب خواهد بود و پس از آن، گواهینامه مربی گری صادر و از آنان به عنوان مربی استفاده می شود.

 

معاون اداره کل اوقاف استان کرمان افزود: آزمون امروز در شهرهای: شهداد، بردسیر، جیرفت، راور، کوهبنان، سیرجان، ماهان، کرمان، رفسنجان، بافت، زرند، انار، راین، بم، کهنوج، ریگان و شهربابک برگزار شد.

 

 برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر