• امروز سه شنبه بیست و هفنم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برندگان مسابقه آزمون تخصصی مفاهیم قران کریم استان کرمان مشخص شدند

برندگان مسابقه آزمون تخصصی مفاهیم قران کریم استان کرمان مشخص شدند

اسامی شرکت کنندگان در مرحله استانی سی و پنچمین دوره مسابقات قران کریم در رشته مفاهیم تخصصی اعلام شد

 پنج شنبه 7 دی 1391   1284  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان اسامی شرکت کنندگان در مرحله استانی سی و پنچمین دوره مسابقات قران کریم در رشته مفاهیم تخصصی اعلام شد
حجه الاسلام سید رضا فاطمی سرپرست فرهنگی اوقاف استان با بیان این مطلب گفت: آزمون تخصصی قران کریم در راستای برگزاری سی و پنجمین دوره  
مسابقات قران کریم با حضور 1300 نفر آذر ماه امسال در دو بخش خواهر و برادر در مرحله شهرستانی برگزار شد
وی با بیان اینکه مرحله استانی این مسابقات با حضور 64 نفر برگزیده بخش شهرستانی انجام شداظهار داشت: از این تعداد در بخش خواهران و برادران 5 نفر که 70 درصد نمره کل آزمون یعنی نمره 245 به بالا را کسب نموده بودندبه مرحله کشوری راه یافتند
حجه الاسلام فاطمی از برگزاری آزمون مفاهیم مرحله کشوری در 28 دی ماه امسال خبر داد و افزود: این آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار میگردد که مرحله کتبی آن از 5 جزء اول قران کریم از کتاب تفسیر نمونه چاپ سال  1380و جلد اول کتاب قاموس القران  در استان تهران برگزار خواهد شد
وی در خصوص مرحله شفاهی آزمون بیان داشت: از کل شرکت کنندگان در مرحله کتبی کشوری فقط 10 نفر اول هر بخش (خواهر و برادر ) به شرط کسب 70 درصد نمره کل آزمون به مرحله نهائی که همزمان با برگزاری مسابقات مرحله کشوری سی و پنجمین دوره در استان مازندران برگزار میگردد راه خواهند یافت
فاطمی در آخر خاطر نشان کرد :تمامی افرادی که در سال گذشته در مرحله نهایی مسابقات مفاهیم (شفاهی) حضور داشتند مجوز حضور در مرحله کشوری را دارند
 
 

 برندگان در بخش برادران
نفر اول -محسن شجاعی باغینی.       کرمان                                                      
نفر دوم:-مهدی شمس الدینی             کرمان                                                                                            
نفر سوم:محسن امیر سبتکی             زرند                                                                                              
نفر چهارم:احسان محرمی                رفسنجان
نفر پنجم:محمد عادلی ساردو            جیرفت    
 
 برندگان در بخش خواهران    
نفر اول:طاهره منصور کریمی                        راین
نفر دوم:     عصمت گلستانی                           بافت
نفر سوم:    فرشته بنی اسد نگاری                   بردسیر
نفر چهارم:   فاطمه رضایی راینی                   راین
نفر پنجم:     فاطمه مهر علیزاده                      انار
 
 
 اسامی شرکت کنندگان
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر